×

Nota Düğün Salonları 1-2

Nota Düğün Salonları hayallerinizi süsleyen düğününüz için her türlü ayrıntıları ile ilgilenerek düğün sahipleri üzerindeki yükü hafifletmektedir. Verdiğimiz hizmetler arasında mekan süslemeleri, fotoğraf ve video çekimi, davetlilerin karşılanması, lazer gösterileri, nikâh işlemleri, ikram seçenekleri ve çeşitleri, müzik ve sanatçıların seçimine kadar aklınıza gelebilecek her türlü detayları sizler için hazırlıyor salonun eşsiz ihtişamın, konfor ve kaliteyle birleştiği görkemli bir gecede sizi bekliyor.

Konuklarınızın başını döndürecek bu özel gecede tüm istek ve ihtiyaçlarınız profesyonel ekibi tarafından karşılanırken, ayrıcalıklarını bütünüyle yaşayacaksınız. Mükemmel dekore edilmiş salonumuzda yapacağınız organizasyonun keyfine varacağınız düğünse, yıldızlarla bezenmiş gökyüzünün yalnızca siz davet sahipleri için parıldadığını hissedeceğiniz vip konforunu konuklarınız ile birlikte yaşayabilirsiniz.

En mutlu gününüzün keyfini konuklarınıza benzersiz bir tecrübe yaşatmak için sağladığımız sıra dışı konfor ve sunduğumuz eşsiz atmosferle 50 kişilik özel toplantılardan 600 kişilik büyük organizasyonlara kadar, her türlü etkinliği ile Nota Düğün Salonları mekanı unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor.

Evlilik yolunda son aşamaya geldiniz. Sizi zahmetli ama bir o kadarda heyecanlı bir düğün töreni en kaliteli düğün mekanlarından olan salon Nota da sizi bekliyor. Hayat arkadaşınızla yollarınızı birleştireceğiniz bu dönemde detaylarla dolu bir süreç yaşayacaksınız.